04.05.15

MINU STIILI JA MOE TÖÖST eR-Models`i MODELLIKOOLIS


Üha tihedamini inimesed uurivad, mis mul praegu teoksil. Mis parata olen pidevalt tegutsev JAH hing. Teate küll nagu selles filmis „Yes Man“ Jim Carry`ga. Nii palju on inimesi, kes ütlevad EI mingitele võimalustele, sest arvavad, et ei saa hakkama. Unustage selline tegutsemisviis.


Neli kuud tagasi hüppasin pea ees täiesti tundmatusse valdkonda. Mind kutsuti õpetama stiili ja moodi modellikooli eR-Models. Olen küll olnud lasteanimaator kaks aastat ja mood on alati olnud mu suureks kireks, kuid ometigi pole ma seda ülikoolis õppinud.


Kolm tundi järjest ilma pausideta rääkida enam, kui poole aasta jooksul moest erinevas vanuses lastele ja noortele. (Noorim õpilane on 7.a ja vanim vist 20.a). Lisaks veel vene keeles. KAS MA SAAN HAKKAMA? Ma kahtlesin kaua. Lõpuks jõudsin järelduseni, kui ma ei tee seda, mis mind hirmutab, ei kasva ma kunagi. Nii kõlaski mu JAH sõna.


Nüüd olen igal pühapäeval käinud noori õpetamas. Teate üpris väsitav on suuri rühmi kontrolli all hoida ja leida teemasid, mis sobiksid erinevatele vanustele. Aga ma ei vingu ega plaanigi alla anda. Selline iga nädalane challenge on isegi rikastav. Pluss saan arendada vene keelt, mida hakkasin juba vaikselt unustama.


Seni olen õpilastele selgeks teinud, mis vahe on stiilil, moel, trendil, mass market`il, street style`il, haute couture`il ja disainil. Olen tutvustanud maailma kuulsaid moeloojaid, nende biograafiat ja loomingu eripära. Nad on saanud põhjaliku ülevaate värviteooriast, värviringist ja värvide sobitamisest. Samuti kevad ja suve trendidest 2015, juhtivatest moeajakirjadest ja paljust muust. Näib nagu mood on lõpmatu inspiratsiooni allikas, mille allikavesi ei väsi voolamast. Nii paljust on veel rääkida ja mul on hea meel, et igal pühapäeval on mul taaskord võimalus tutvustada õpilastele midagi huvitavat.


Näitan teile pilte modellikooli õpilastest ja videot, mis valmis ühe fotoshoodi jooksul.
VIDEO leiad SIIT

Olge tublid!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar