18.05.15

KÕIGILE SOBIV TRENDIKAS KLASSIKA


Fotod: Liisi Sepp
Stiil, meik, tekst: Margarita Gavrilova

Käänulised vanalinna tänavad, prääniku majakesed, teravad tornid ja kaunid vaateplatsid kutsuvad järjekindlalt kodust nina välja pistma. Isegi teel tööle püüan läbi põigata vanalinna kitsastelt tänavatelt. Tänases postituses näitan klassikalist komplekti, mida viimasel ajal tihti kannan.


Sellel kevadel on kaamelikarva oversize mantlid väga moes. Saladuskatte all võin öelda, et see trend jätkub ka sügisel-talvel, sest mitmed kõrgmoe brändid näitasid klassikaliselt luksuslikke oversize mantleid ka sügis-talvistes kollektsioonides 2016. Nende moemajade seas olid näiteks Max Mara, Dior, Michel Course, Louis Vuitton ja mitmed teised.


Kvaliteetne kaamelikarva mantel teenib teid mitmetel jäistel jalutuskäikudel nii kevade, kui sügise alguses. Kaameli värvi loetakse koos musta, valge ja halliga üheks garderoobi põhivärviks. Investeerida kaamelikarva mantlisse on mõistlik, sest tegu on klassikalise riideesemega, mis on hetkel moes.

Tänase komplekti puhul püüdsin jälgida minimalistlikult klassikalist joont. Minu oversize mantel pärineb Repeat-ist. Peas on mul must kaabu Stradivariusest, mis sobib kenasti valge Mohito triiksärgi ja musta Seppälä kardiganiga. Jalas on mul mustad Seppälä püksid ja mugavad Seppälä poolsaapad.


Töö jaoks pidin palju asju kaasa vedama, sellepärast jäi piltidele Alexander Wang x H&M kott. Tegelikult pole see päris komplekti osa (mul oli lihtsalt vaja kuhugi asju panna), kuigi sobib outfit`iga oivaliselt kokku. Käekotti missiooni täidab Mohito must kuldsete detailidega kott.Aksessuaaridest kannan veel musti Seppälä nahkkindaid ja sooja Seppälä salli ning klassikalise kujuga H&M-i musti prille.


Olge tublid!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar