13.12.16

ÕPETUS: HOLLYWOODI LOKID 15 MINUTIGA


Detsember ongi käes ning jõulupeod ning särav aastavahetus koputavad peagi uksele. Pühad on alati kiireid toimetusi täis. Samas tahaks ka kaunis välja näha. Hiljuti tellisin suure abimehe RDE.EE veebipoest SIIT. Selle leiate kategooriast “Lokitangid” või lihtsalt otsingusse trükkides BABYLISS C-1200E. See masin on VÕRRATU. Teeb lokid üle terve pea 15 minutiga. Mul on terved juuksed ning tavaliselt ühedki lokid ei püsi, kuid selle masinaga tehtud jäävad õhulised, lopsakad ja püsivad terve õhtu. Olen sellest lokitajast nii sillas, et otsustasin ka Teile tutvustada. Teen juurde ka väikese õpetuse. Muide praegu on see väga suure soodustusega (hind 77,99, tavahind 120), mis kestab ainult detsembri lõpuni. (Jah, Rita poleks pidanud liiga vara tellima :/). Usun, et see oleks ka super jõulukink abikaasale, emale, sõbrannale või tüdruksõbrale. Igatähes kiirustage!

SAMM 1: ETTEVALMISTUS
Esiteks pritsin juustesse kuumakaitsespreid. Kasutan selleks Avon`i protecting spreid. Järgmise sammuna võiks lisada kas kuivšampooni või volüümi andvat vahtu, mis tõstaks veidi juuksejuuri. Juhul, kui Teil on väga takused puhvis juuksed, siis soovitan neid eelnevalt sirgendada. Mul on loomulikult väga sirged ja terved, seega ma ise jätan selle sammu vahele. Soovitan sirgendamist, sest kui salk turritab iga ilmakaare suunas, siis võib see masinasse kinni jääda. 

SAMM 2: LOKITAMINE
Enne lokitamist üks väike nipp. Kui teete parempoolseid lokke, siis valige lokitaja käepidemelt R (right) ja kui teete vasakpoolseid, siis L (left). A ehk autot ei soovita kasutada, sest siis saate pähe sasipuntra ning lokid on igas suvalises suunas. Lokitamist soovitan alustada tagant ja pealmised juuksesalgud panna algul klambriga kinni ning hiljem teha need ära. Nii on Teil kõige mugavam ning kaunid lokid jäävad peale. 

Võtke üks peenem salk ning asetage lokitajasse. Hoidke masinat nii, et keerist tegev auk oleks suunaga Teie enda poole. Masin imeb salgu sisse. Siis oodake vastavalt käepidemelt valitud programmile 8, 10 või 12 sekundit. Ma tegin 10-ga. Kui masin piiksub järjest mitu korda, siis võite salgu vabastada. Kui Teil on spetsiaalne kinnas, siis soovitan sellesse püüda ning lasta sellel natuke jahtuda. Nii lokk ei veni kohe välja.

SAMM 3: KOHEVUS JA FIKSEERIMINE
Kui kõik salgud on lokitatud, siis pöörake pea alaspidi ning sasige kergelt juukseid ning pritsige juukselakki peale. Voila kaunid hollywoodi lokid ongi valmis. Aega jäi ülegi ;)

Kui olete sarnast lokitajat kasutanud, siis kirjutage kommentaaridesse oma arvamus. 

Olge tublid!
Rita

6 kommentaari:

 1. Ise nägin ka neid lokki tange☺ja ise tahaks ka neid...näitasin mehele loodan et ostab jõuludeks��

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Need on superhead ja ei kisu juukseid nagu sirgendajaga lokke tehes. Hea kink ja loodan, et jõuluvana sai vihjest aru ;)

   Kustuta
 2. meie pere naistele tõi jõuluvana selle imemasina juba eelmisel aastal. lokid saavad tõesti kaunid ja püsivad. nii palju vaeva kui sina ei viitsinud näha ehk siis kaitsesprei ja kuivshampoon jäid kindlasti ära. lakki lisasin küll :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Jõuluvana teab, mis pere kallide naiste jaoks on hea. :D Soovitan siiski kaitsesprei muretseda, sest kõik koolutajad, sirgendajad rikuvad juuksestruktuuri ning seda taastada on raske. See sprei pole nii kallis (ei pea just Avoni oma olema, poes suur valik), aga vahe on tuntav. Nii, et soovitan.:)

   Kustuta