20.06.16

NYX ON PEAGI EESTIS


NYX Eesti tutvustav iluõhtu oli täis värve, pungil emotsioonidest, inspiratsioonist ja vahvatest tutvustest. Päriselt, nii vinget üritust ikka annab korraldada. Suur pai Riti Tiimusele, Maret Ubalehele ja Janne Kloorenile, kes muutsid selle õhtu meeldejäävaks. 


Ekstra suur pai läheb loomulikult Mareti andekusele. Olen selle meigikunstniku töid jälginud juba pikemat aega ja wow see neiu suudab üllatada iga kord. Suur au oli tuttavaks saada ja palju uusi nippe kõrva taha panna. Ühe avaldan ka teile. Näiteks üks Mareti hajutuspintsel on pärit hoopiski kunstitarvete poest, mitte fancyst meigipoest. 


Loodan, et olete pommuudiseks ka valmis. NYX tuleb juba augusti lõpus Eestisse. Minu sisemine Rita lööb sajaga tantsu. NYX`i toodete kvaliteet on super ja hinnad ei põleta auku rahakotti. Nimekiri toodetest, mida kindlalt tahan osta on mul ammu valmis ja ootab kasutusse paiskamist. Soovitan ka teil minna tooteid uudistama. Minu valikud: 1) NYX soft matt lip cream (erinevates toonides), 2) NYX matt finish setting spray, 3) NYX`i must silmalainer. Olen kõiki neid tooteid saanud testida ja tõesti soovitan soojalt. You can thank me later. 


Üritusel mekkisime kõike head ja paremat. Imetlesime Mareti virtuooseid meigioskusi live`is ja kehastusime mõnede minutitega muinasjutu tegelasteks. Minust sai näiteks Bambi. 


Te ei kujuta ette, milline närv mul sees oli. Umbes viis minutit aega, meik mööda saali ringi rändamas, kaamerad sähvimas kõrva kohal ja värisevad käed, mis ei soovi kohe üldse sirget lainerjoont teha. Uhh damn see adrenaliin. Tundub veider, aga aja peale meikimine võib olla huvitavam, kui võistlussport. 


Mina lahkusin NYX`i iluõhtult ainult heade emotsioonide, mõnusa goodie bag`i ja Bambiks meigitud näoga. What a fun night bambinos.


Piltide autoriteks mina (Margarita Gavrilova) ja Kalev Lilleorg

Jälgi ka minu tegemisi instagramist, kust saad esimesena teada kõigest põnevast: 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar