10.02.15

SHOKOBOX: PÜHENDUSEGA ŠOKOLAAD SÕBRAPÄEVAKS

Aeg lendab linnulennul. Juba sellel nädalavahetusel on sõbrapäev. Hiljuti avastasin väga armsa ettevõtte, mille nimeks Shokobox. Nad tegelevad ainulaadsete ja maitsvate kommide tootmisega.

Mina valisin endale mündirohelist/sinist värvi armsa karbikese, mille nimeks „Aitäh“. Minu meelest meenutab see värvi poolest Tiffany and Co juveeli karbikesi.

Wonderful and beautiful present idea for Valentine`s Day. Shokobox "Thank you" chocolate will help you to say sweet and sincere words to dear friends or lover. Check out for more Shokobox.ee


Selles väikeses, aga asjalikus karbikeses peidavad end šokolaadid koos 12 armsa soovi/põhjusega, mis aitavad sul hõlpsalt edastada  tänusõnu kallile inimestele.


Minu meelest just need väikesed ja armsad sõnumid loovad sellele kingitusele lisaväärtuse. Olgem ausad lihtsalt kiiruga krabada poe letist üks tüüpiline Milka šokolaad pole sama, mis pühendusega šokolaadikarbikese kinkimine.Ilmselt mäletate veel lapsepõlvest advendikalendris peituvaid suus sulavaid šokolaadikesi, mis on lausa nii head, et tahaks nurru lüüa. (Sellepärast advendikalendrid lõppesidki vahel ühe õhtuga.) Maitselt väga sarnased šokolaadi tükikesed peituvadki selles mündirohelises „Aitäh“ karbis.


Olen veendunud, et Teie sõbrannale/sõbrale meeldiks selline pühendumus ja tähelepanu.

„Aitäh“ karbi leiate SIIT.

Shokobox teeb ka Teie pildi või disainiga šokolaade ja šokolaadikarpe. Minu meelest oleks väga lahe välja valida pildid, kus olete sõbranna/sõbraga koos ja lasta need šokolaadile disainida. Usun, et selline kingitus oleks eriti meeldejääv.

Oma disainiga šokolaadidest rohkem SIIN.

Praegu on nende kodulehel suur valik valentinipäeva jaoks disainitud šokolaadikarpe. 

Need leiate SIIT

Olge tublid!

4 kommentaari:

  1. Vastused
    1. Tere, kui ma õigesti mäletan, siis kahe päevaga sain. :)

      Kustuta
  2. Mina telliin ja olen ka väga rahul! Tänud hea soovituse eest! :)

    VastaKustuta