26.05.14

REVIEW: Sohvy mandariini kehakreemHiljuti sain Sohvy-lt testimiseks mandariini kehakreemi. Olen seda nüüd juba üle nädala saanud kasutada. Võin Sohvy toodet ainult kiita.

  Fotod: Margarita Gavrilova

Sohvy on Eesti kosmeetika bränd, mis toodab naturaalset looduskosmeetikat. Õrna naha puhul on looduskosmeetika suurepäraseks valikuks. Sohvy sooviks on viia inimesi ühe sammu võrra loodusele lähemale ja lasta neil oma keha eest hoolt kanda 100% looduslike, mitte aga tehislike ainetega. 
Kui arvate, et looduskosmeetika tähendab ebameeldiva lõhnaga ning eemaletõukava värviga köki-mökit, siis te eksite rängalt. Sohvy mandariini kehakreem lõhnab I-M-E-L-I-S-E-L-T. Tahaks kohe lusika kätte võtta ja jäätise kombel nahka pista. Kreemi konsistents on sarnane The Body Shopi kehavõidele. Teisisõnu koostiselt on kreem veidi paksem. Olen tootega väga rahul.
 
Ei saa mainimata jätta ka pakendit, mis on armsalt beebiroosa. Iga kord, kui astun tuppa, tervitab Sohvy kreemipotsik mind rõõmsalt peeglilaual.Minu jaoks on alati olnud oluline toetada Eesti  kodumaiseid brände. Seda enam, et Sohvy tooted lausa ise janunevad kosmeetika riiulile. Soovitan ka teil piiluda Sohvy e-poodi. Avastage enda jaoks 100% looduslik nahahooldus. http://www.sohvy.ee/

 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar