15.11.14

BLOGGERSMARKET: DARK ROMANCE
Täna toimus HETK`es BLOGGERSMARKET, kus mitmed Eesti blogijad müüsid oma tavaari. Juba sisse astudes oli tunda sellist mõnusat fashionista`de aurat. Hetkeks, kui ma kohale jõudsin, müüsid oma huvitavat kaupa: Anna Elisabeth Vaher, Mari-Liis Suvi, Luciné Ayanian, Aljona Sokolovskaja, Britta Talving, Merily Leis ja Helene Vetik. Kaabu – Stradivarius, särk – Seppälä, pikk jakk- Lindex (BLOGGERSMARKET), sõrmused- H&M, teksad- Seppälä, kell- Ebay, kingad-Seppälä


Jõudsin tegelikult suhteliselt hilja. Umbes kella 15 paiku ja neiud olid HETK`e õdusas atmosfääris säranud juba kella 12-st. Olenemata sellest asjaolust tühjade kätega ma sealt ei väljunud. Anna Elisabeth`ilt sain vinged nude toonis Seppälä kontsad kõigest 5 euro eest ja Lindex`i kerge pikka jakikese 2 euroga. Imeline diil. Aitäh, neiud hea kaubavaliku ja kliendisõbralike hindade eest.

Koju jõudes tuli ka väike outfit`ikas ära. See look pole üldse minulik, aga stiiliga mängimine ongi fun. Kas käisite BLOGGERSMARKET`i üritusel uudistamas? Mida põnevat leidsite?

Lisaks proovisin ära ka ühe ammuse sügismeigi idee. Kas sooviksite meigi tegemise õpetust?
Today in Estonia took place cool event called BLOGGERSMARKET, where Estonian bloggers sold there things. Today I have opportunity to check out things from closets of these amazing ladies: Anna Elisabeth Vaher, Mari-Liis Suvi, Luciné Ayanian, Aljona Sokolovskaja, Britta Talving, Merily Leis ja Helene Vetik.

I found cool long jacket for 2 euros and perfect nude shoes for 5 euros. Wonderful deal. Thank you, Anna Elisabeth. I was so inspired, that made one little outfit and tried out autumn make-up idea. How you like it?

Olge tublid!

2 kommentaari:

 1. Päris head hinnad tundusid olevat. Kahju, et endal võimalust minna ei olnud. Väga head leiud! :)

  http://mskiku.blogspot.com

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Minu meelest ka hinnad olid imelised. Eks ma ise otsustasin suhteliselt viimasel hetkel minna ja tundub, et õige otsus oli. Loodan, et sellist toredat üritust korraldatakse veel, siis saad ehk ka ise asja üle vaadata. ;)

   Kustuta